חברת שלע"פ בע"מ, בן גוריון 8 רמת גן
טל: 03-7514802 | פקס: 03-7514801

‫amirph@netvision.net.il‬
חברת שלע"פ – על אודותינו  Ritter​

חברת שלע"פ הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום ציוד ומוצרים למספרות.
החברה  ממוקמת ברמת גן, ברחוב בן גוריון 8, טל 03-7514802 במרכז אזור עסקים הומה ותוסס. במתחם החברה אולם תצוגה ומחסן בגודל של 1200 מ"ר .

שלע"פ היא חברה בבעלות פרטית האחראית לכל השלבים – עיצוב, ייצור, הפצה ומכירה של מוצרים לספרות למשווקים מורשים הפרוסים ברחבי הארץ. החברה מתמחה במוצרי עיצוב שיער כגון מחליקי שיער, מייבשי שיער מסלסלי שיער, וריהוט לקוסמטיקה ומספרות, ולנו ניסיון רב שנים בשיווק, עיצוב ומכירה של מכשירי חשמל שונים ובעיקר מוצרי ספרות.

לחברת שלע"פ מומחים האחראים על עיצוב וייצור מוצרים חדשניים עם פונקציות מתקדמות וחדשניות. אנו בשלע"פ עובדים עם מפעלים מובחרים המתמחים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לייצור מכשירים עם בקרת איכות לאורך כל תהליך הייצור, מהיצרן ועד לצרכן. כמו כן, אנו שמים דגש על ייצור ושיווק מכשירים בטוחים וידידותיים לסביבה, העומדים בתקנים המחמירים בעולם כגון ISO-9001, CCC ודומיהם.

כחברה ותיקה הדוגלת באמינות ושקיפות מול לקוחותיה, שלע"פ מחויבת לרמת השירות הגבוהה ביותר,לחדשנות ולהובלה בשוק. החברה מציעה תמיכה מקצועית ללקוחותיה ומרחיבה את ידיעותיהם בתחום, באמצעות עדכון והבאת מוצרים חדשים מתערוכות הבינלאומיות הנחשבות ביותר בתחום.

אתם מוזמנים לבקר באתרנו ולהתרשם ממגוון המוצרים שלנו. ניתן לרכוש את המוצרים באמצעות האתר או טלפונית.

בכל שאלה ובקשה אנו עומדים לרשותכם במייל : amirph@netvision.net.il
אנו מצפים למסד קשרים ארוכי טווח עמכם.

אודות